השוואת ביטוח משכנתא

השוואת ביטוח משכנתא

בנק ישראל מחייב בעת ביצוע משכנתא לרכוש ביטוח משכנתא, זהו ביטוח הנועד להחזיר לבנק את חוב המשכנתא במקרה של פגיעה בנכס או בעת פטירת אחד הלווים, בדרך כלל הבנק יציע למלווים לעשות את הביטוח דרך סוכנות אתה הוא עובד אך כיום עם התחרות הגדולה בתחום ביטוח משכנתא השוואה היא מחויבת המציאות על מנת להוזיל עלויות.

מה זה ביטוח משכנתא?

אחד התנאים לקבלת משכנתא הוא רכישת ביטוח משכנתא אשר מחולק לשני חלקים ביטוח חיים מסוג ריסק בעת פטירת אחד הלווים, חברת הביטוח תשלם את מלוא החוב לבנק, והחלק השני הוא ביטוח הנכס המבטח את המבנה אם הנכס נפגע באירוע כל שהוא, הבנק יקבל את מלוא החוב.

איך עורכים השוואת ביטוח משכנתא?

בדרך כלל הבנק יציע לכם ביטוח משכנתא באמצעות סוכנות הביטוח של הבנק, הבנק מעוניין להרוויח גם בעת ביצוע ביטוח משכנתא, השוואה מחירי הביטוח היא פעולה רצויה, בדקו את המחיר שהבנק מציע והוא יהיה הבסיס להשוואת ביטוח משכנתא בחברות הביטוח וסוכני ביטוח אחרים, כשיש את המחיר המוצע של הבנק ניתן לבצע השוואת ביטוח משכנתא באינטרנט ישנם מספר רב של אתרים בהם ניתן לבצע השוואת ביטוח משכנתא, ניתן להקליד את הנתונים ואתרים אלו יציעו מספר הצעות מחיר, מנגד אפשר להתקשר טלפונית לסוכן הביטוח המוכר שלכם ולבדוק דרכו עלות הביטוח, כל חברת ביטוח תשמח לתת הצעת מחיר באמצעות האינטרנט או בטלפון, לכם נותר לבדוק את המחיר ההתחלתי וכמה יעלה הביטוח לאורך כל התקופה וגם את התנאים, מה מכסה פוליסת הביטוח? האם אתם זקוקים להרחבות מסוימת מעבר לביטוח הסטנדרטי? יש לבדוק גם את עלותם.

בעת רכישת ביטוח משכנתא השוואה צריכה לכלול את התנאים הנוספים מלבד המחיר כגון: התאמת הביטוח למשכנתא, גיל הכניסה וגיל הסיום, עלות ביטוח החיים לפי גיל, מין, עישון, הצהרת בריאות וחיתום רפואי.

חפשו ביטוח משכנתא הנותן את המחיר הטוב ביותר לאורך כל תקופת הביטוח, ישנן חברות ביטוח הנותנות הנחה בשנים הראשונות של הביטוח ולאחר מכן המחיר עולה לכן יש לשים לב לנתון זה בעת ביצוע ביטוח משכנתא השוואה של העלות לאורך כל התקופה חשובה בעת קבלת ההחלטה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן