משקיעים אמריקאים

coin of litecoin on an American flag background, the concept of virtual money, closeup

בעלי הון ותאגידים אמריקאים השקיעו בשנים האחרונות כספים רבים בכלכלה הישראלית כיוון שהם רואים בכך אופציה מעולה להרחבת העסקים שלהם. מבחינת האמריקאים, ישראל היא המקום המועדף במזרח התיכון שבו קיימים מוחות משמעותיים בעלי ידע רב בתחומים רבים – על כן חיפוש משקיעים אמריקאים במיזמים וחברות בישראל או לחליפין משקיעים אמריקאים שמחפשים הם עסקים וחברות בישראל הולך ומתעצם.

ההשקעה של חברות אמריקאיות

ההצלחה של חברות סטארט אפ  ישראליות שביצעו פריצות דרך עולמיות בתחומים שונים, הובילה את האמריקאים להכרה בכך שאפשר למצוא בישראל חברות סטארט אפ מתפתחות בעלות פוטנציאל ענק. זו הסיבה שהם מחפשים חברות מסוג זה שמפתחות מוצר מצוין או מובילות פטנט עולמי.

במקרים רבים משקיעים אמריקאים מבקשים לבחון תוכנית עסקית של חברה זו ולאחר מכן הם נכנסים למשא ומתן לגבי רכישת החברה או חלק ממנה. דריסת רגל של אמריקאים בחברות הללו שזקוקות למימון בסבבי הגיוס שלהן היא אופציה נפלאה לחברות הישראליות שזקוקות לתמיכה, כדי לזכות להכרה עולמית.

לאחר הבדיקה הראשונית, אם הם מאמינים בהצלחתו של המיזם יוצא הדופן, יש שירצו לבצע בדיקת נאותות, כדי לקדם את המהלכים העסקיים.

הפעילות של האמריקאים בישראל

משקיעים אמריקאים שכבר יש להן דריסת רגל בשוק הישראלי מודעות ליכולות הגבוהות של הישראלים כמו יוצאי יחידה 8200 ויחדות טכנולוגיות מובחרות נוספות. דרך הפעולה, החשיבה, המוטיבציה והרצון להצליח מוצאים אוזניים קשובות אצל הגורמים העסקיים הללו.

הישראלים ידועים כבעלי רעיונות מבריקים ולאחר שהם מעבדים בראשם את הפטנט החדש וגם רושמים אותו ברשות הפטנטים כאן ובמדינות אחרות הם מודעים לדרך ההתנהלות הנכונה שתוביל אותם להצלחה, אך בדרך הם זקוקים לשעות רבות של פיתוח, שיווק ומכירות. אפשר לראות זאת באופן מובן ובולט בכל תוכנית עסקית מפורטת שנבנתה לעסק כדי להבין את כל השלבים הנדרשים ולהגיע להצלחה.

משקיעים אמריקאים הם אמצעי מוכר ומבוקש בכדי לגייס מימון לעסקים וחברות, לרוב חיפוש אחר משקיעים אמריקאים יהיה כאשר לחברה יש פעילות או שירות לקהל היעד בארה"ב.

השקעה במדינות שונות בעולם

משקיעים אמריקאים יכולים להשקיע בפרויקטים שונים בכל העולם, אך עם עובדות אי אפשר להתווכח. הכמות העצומה של חברות הסטארט אפ הישראליות שזכו להצלחה עולמית עקב מהלכים מבריקים היא עצומה. ברור לאמריקאים שאם הם ישקיעו כספים בפיתוח של מוצרים שונים שהם מוצרי דגל, הסטארט אפ יהפוך מהר מאד לחברת הייטק.

משקיעים אמריקאים אשר מעוניינים לבצע המרות כספים במטבע חוץ יכולים להיעזר בחברת קלירשיפט, המתמחה בהמרת מטבעות חוץ והעברת כספים.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן