משכנתא לסטארט אפ חדש

start up business team

כאשר הרעיון להקמת סטארט אפ חדש רוקם עור וגידים, היזם זקוק לכספים כדי להתחיל להתניע את המהלכים הנדרשים, כדי לקדם את העסק בהתאם לתחום העיסוק שלו. לקיחת משכנתא לסטארט אפ חדש יכולה לבוא לידי ביטוי אם החברה מעוניינת ברכישה של משרדים / נכסים בעלויות גבוהות כחלק מהחזון והתוכניות של הסטארט אפ.

*כמובן שקבלת משכנתא לסטארט אפ חדש יגיע לאחר הצגת מסמכים וערבויות מתאימות.

משכנתא לסטארט אפ חדש כחלק מתוכנית עסקית

כדי לבדוק את ההיתכנות של העסק החדש מבצעים כמה בדיקות ראשוניות. מדובר בנושאים שהם מהותיים כיוון שעל פי הם יוחלט אם להקים את החברה או לא. בשלב ראשון מבצעים מחקר שוב מקיף כדי לדעת אם קיימת דרישה למוצר שהחברה מתכוונת לפתח, לאיזה פלח שוק המוצר מתאים ומה קורה אצל המתחרים שמייצרים ומשווקים מוצרים דומים.

בנוסף לכך היועץ העסקי מכין תוכנית עסקית אשר כוללת את כל התכנון המעשי של ניהול העסק. כמה עובדים יעבדו בשלב הראשון על נושאים כמו תכנות ובניית המערך השיווקי, מה יהיו העלויות שלהם, כמה זמן יהיה על החברה לממן זאת עד שיהיו המכירות הראשונות, מהו צפי המכירות בתחילת הדרך ולאחר כמה חודשי הרצה.

בהתאם לנתונים הפיננסיים בתוכנית העסקית והמידע שהצטבר לאחר ביצוע מחקר שוק, אפשר כבר לקבל החלטה אם קיימת כדאיות כלכלית ומהו הסכום אשר החברה זקוקה לגייס, כדי לבצע את כל התוכניות על פי הסדר הדרוש לכך.

משכנתא להרצת הפעילות העסקית של סטארט אפ

אחת הדרכים המומלצות לגיוס כספים היא הגשת בקשה לקבלת משכנתא לסטארט אפ חדש מהבנק בתנאים מסחריים אשר מותאמים לחברות סטארט אפ. הלוואת משכנתא ניתנת בהיקף כספי רחב ואופציית ההחזר היא לאורכם של שנים רבות. הלקוח עושה כל שניתן בסיוע יועציו הכלכליים כדי לקבוע את הריביות ואת העמלות הנמוכות ביותר כדי שהחברה תוכל לעמוד בהוצאות החודשיות הללו.    

במקרים רבים בחודשים הראשונים החברה תקבל גרייס ותתחיל לשלם את התשלומים עבור משכנתא לסטארט אפ חדש רק לאחר כמה חודשים, הדבר הוא אקוטי מאד בתחילת הדרך העסקית של חברת הסטארט אפ.

כספים נוספים לתפעול הסטארט אפ

על פי הצורך הכספי של החברה החדשה, היא מבצעת מעבר לנושא משכנתא לסטארט אפ חדש, גם גיוס כספים ממשקיעים בכמה סבבים וגם תמיכה מרשות החדשנות.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן