לימודי יועצי משכנתאות

Business consulting

במציאות העכשווית כמעט כל אדם שרוכש דירה למגורים או להשקעה נעזר בכספי משכנתא, כדי להשלים את מלוא ערכו של הנכס. לכן אזרחים רבים נעזרים ביועצי משכנתאות אשר מנתבים עבורם את הדרך הכדאית ביותר לקבל ההלוואה.

לימודים בתחום הפיננסיים

צעירים שמשתחררים מהשירות הצבאי ואנשים מבוגרים יותר שמעוניינים לפתח פרק ב' בקריירה שלהם, בוחנים כמה וכמה אופציות לעיסוק בתחום שהוא מעניין וגם יסב להם הכנסה נאה. אחת האופציות היא לימודי יועצי משכנתאות. מקצוע זה מתאים מאד לכל אדם שהוא בעל חשיבה ריאלית ומבין ולו מעט בפיננסיים. או לחלופין למי שעסק בקריירה הראשונה שלו בתחומים פיננסיים אחרים כמו בנקים, חברות ביטוח, חברות השקעות ועוד.

מהלך הלימודים של תחום המשכנתאות

לימודי יועצי משכנתאות נמשכים כמה חודשים ובמהלכם הסטודנטים נחשפים לעולם חדש לחלוטין הכולל את סוגי המשכנתאות, המסלולים השונים, הריביות, העמלות, הקנסות על פירעון מוקדם וההתנהלות של הגורמים השונים שמלווים כספים. מדובר בתחום מרתק מאד ולאחר כמה חודשים הסטודנטים עוברים את המבחנים הנדרשים, כדי לקבל תעודה של יועץ משכנתאות שיכול לעסוק בכך בפועל.

לאחר הלימודים הם יכולים לסייע בהכנה של תוכנית עסקית לכל עסק שמתכנן לקחת משכנתא עבור רכישת מפעל, משרד וכו'. מציינים בתוכנית את סך ההלוואה ומפרטים את אופן ההחזרים. אם קיימת תקופת גרייס ראשונית שבה משלמים ריבית בלבד ומה יהיה גובהו של ההחזר החודשי לאחר כמה חודשים. עד מתי תשלם החברה את הקרן ואת הריבית ומהן האפשרויות של פירעון מוקדם שכולל קנס או ללא קנס. כשבעלי העסק רואים את התמונה הכללית והמפורטת, הרבה יותר קל להם לקבל החלטות.

עיסוק בתחום ייעוץ המשכנתאות

רוב אלו שמסיימים קורס לימודי יועצי משכנתאות, עוסקים בכך בפועל. הם צוברים לקוחות ומייעצים לכל אחד מהם על המסלולים הכדאיים ביותר כלכלית, מהו הבנק שמציע תנאים ייחודיים, כדי שיחתמו על חוזה ההלוואה שבזכותו הם ירכשו דירה, אך ההוצאה תשפיע מאד על התנהלותם הכלכלית בכל חודש.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על הקורס המקיף, השאירו את פרטיכם ונשוחח בהקדם.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן