ייעוץ השקעות לסטארט אפ בתחום הנדל"ן

Signing a loan for a home purchase.

אנו מאמינים שאם היינו מחזירים אתכם מעט אחורה בזמן, הייתם מעט סקפטים בכל הקשור להשקעות בסטארט אפים. בעשור האחרון נמכרו בישראל למעלה מ-1500 סטארט-אפים שונים אשר נאמדים בשווי כולל של יותר מ-100 מיליארד דולר.

בשונה מפעם, לא מדובר רק בקומץ מצומצם אשר זוכה להשקיע באותם חברות, אלא גם לכם יש אפשרות להשקעה, ואפילו בלי לצאת מהבית. אז איך בכל זאת עושים את זה נכון? הישארו איתנו.

פזרו את ההשקעות שלכם בצורה נכונה

השקעות בסטארט אפ הם מלאכת מחשבת של ממש, וכך גם אתם אמורים להתייחס אליהם.

למעשה, אחת ההמלצות לייעוץ השקעות נכון היא לפזר את ההשקעות שלכם בצורה נכונה.

ההמלצה שלנו היא לחלק את ההשקעה שלכם למספר פקטורים שונים – נדל"ן, מניות, אג"ח כך שגם אם יהיו טלטלות ונפילות שונות תוכלו לגבות את עצמכם מן הצד השני.

בדקו מי עומד מאחורי הסטארט אפ

אנו מאמינים שאחד המרכיבים להצלחה של סטארט אפ הם הנפשות הפועלות שעומדות מאחוריו – צוות היזמים למעשה.

תפעול סטארט אפ טומן בחובו עשרות קונפליקטים, תהיות ואתגרים רבים – משלב התכנון, אפיון, שלב הוצאתו של המוצר לאור, חדירתו לשוק, התמודדות מול מתחרים ושינוים קיצוניים יום-יומיים שעלולים לגרום לחישוב מסלול מחדש מהיר.

בדקו מי הם היזמים שעומדים מאחורי הסטארט-אפ, מה הוא הניסיון המקצועי שלהם בתחום ומה כל אחד מביא איתו. האם יש להם תוכנית שלמה או שמא חלום אחד גדול (שזה גם בסדר, אבל זה דבר שאתם צריכים לדעת לפני שאתם משקיעים את הכסף הפרטי שלכם).

ניסיון בתחום הסטארט אפים והצלחתם של היזמים בסטארטאפים אחרים יכולים להעיד מעט על הניסיון שלהם בתחום ועל הידע המקצועי. לאחר שיש לכם אמון מלא בצוות היזמים אפשר להמשיך הלאה.

מה אתם מרוויחים בתור משקיעים בסטארט אפ בתחום הנדל"ן?

כאשר אתם משקיעים בסטארט אפ, אתם למעשה מחזיקים במספר מניות בחברה מה שהופך אתכם לבעלי זכויות וחובות באותה החברה. בדקו בתקנון החברה מה הן הזכויות להן אתם זכאים ומה הן החובות שלכם.

בין הזכויות ניתן לראות:


זכות להצטרף לכל סבב גיוס – בעלי המניות יוכלו להצטרף לכל סבב גיוס כספים עתידי, כך שמניותיהם בחברה לא "ידוללו" סתם כך ללא ידיעתם.

אי חלוקת דיבידנדים – מדובר יותר בקוד אתי אך יש להתייחס לזה בכובד ראש. מטרתו של חוק זה בתקנון הוא למנוע מן המייסדים לחלק דיבידנדים ולהשתמש בכספים לא למטרות פיתוח והשקעה אשר הוגדרו מראש בתוכנית.

היעזרו בבעל מקצוע

השקעות בסטארט אפים זה לא צחוק, לכן היינו ממליצים לכם ליצור קשר עם בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום ההשקעות ובתחום הנדל"ן בפרט. כך תוכלו לדעת בצורה מדויקת לאן אתם נכנסים, מה צפי התשואה לפי הערכות בעל מקצוע והאם מדובר בהשקעה כדאית. לא תמיד מה שנראה זוהר כלפי חוץ הוא ההשקעה המתאימה ביותר עבורנו.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן