ויזת משקיע בישראל

Business

במסגרת היחסים הדיפלומטיים שבין ישראל לארצות הברית, קיימת אפשרות להגיש בקשה לקבלת ויזת משקיע בישראל וזאת עבור נציג של חברה או איש עסקים אשר מעוניין לבצע השקעה בישראל כדי להרחיב את עסקיו.

כיוון החשיבה של המשקיע

קיימות שפע של אופציות להשקעה ומשקיעים רבים בוחנים כמה וכמה אפשרויות כדי ליצור השקעה פיננסית כדאית שתניב להם רווחים נאים בעתיד. יש אפשרות להקים עסק חדש, להיות שותפים בעסק קיים או לרכוש אותו במלואו. על איש עסקים מחליט על הקונסטלציה שהיא הנכונה ביותר עבורו על פי פרמטרים רבים שהוא בודק.

בקשה לקבלת ויזת משקיע בישראל

כדי לקדם את העסקים בישראל, צריך המשקיע הפוטנציאלי להגיש בקשה להנפקת ויזה משקיע בישראל 2 – E. הוא יוכל לקבל אותה לאחר סבב בדיקות שיבצע משרד הפנים לפרמטרים ספציפיים כמו לדוגמה:

  • משקיע אשר מתכנן להשקיע סכומי כסף משמעותיים בעסק ישראלי ולא השקעה מינורית.
  • ההשקעה שהיא אינה שולית, אלא עיסוק מהותי בעסק בעל רבדים רבים.
  • על פי התוכניות העסקיות אפשר להעריך שמיום ההשקעה בפועל יחלפו כחמש שנים ואז יהיו כבר בעסק הכנסות בשל הפעילות של המשקיע שיובילו לתוצאות עסקיות.
  • יש להוכיח שלא מדובר במידע על תוכניות בלבד, אלא הפאן התפעולי כבר פעיל אפילו לפני קבלת ויזת משקיע בישראל.
  • יש להציג את כל היכולות של המשקיעים המומחים, אשר מסוגלים לפתח פיתוח עסקי בקנה מידה רחב וזאת לאור המיומנות שלהם בפיתוח עסקים בנישה זו או בנישה דומה.

דרישות ממגיש הבקשה לקבלת ויזה – 2 E

אדם שמגיש בקשה לקבלת ויזת משקיעים בישראל אמור להיות כל כולו בהתנהלות העסקית שבה הוא השקיע כספים.

קיימים כמה הנחיות בנושא הגעת המשקיעים לישראל כיוון שאין רף של סכום ההשקעה, סכום זה יכול להיות מהון עצמי או חלק ממנו מהלוואה, בשלב ראשון במשקיעים יוכלו לעבוד בישראל לאורך שנתיים גם אם לא עבדו לפני כן בחברה הספציפית הישראלית לפני כן.

אם אתם צריכים סיוע בנושא קבלת ויזה, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח למצוא עבורכם פתרונות.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן