ויזת משקיעים מסוג e-2

גרירת משכנתא

משקיעים אמריקאיים שמעוניינים לפתח את עסקיהם ובוחרים לעשות זאת בישראל, אמורים לפנות אל משרד הפנים כדי לקבל ויזת משקיעים מסוג e-2.

תהליך הפקת ויזת משקיעים

כמו כל תהליך של קבלת אשרה או ויזה למטרות שונות, יש לבצע כמה פעולות מול המשרד הממשלתי כדי לקבל את האישור המבוקש וזאת כיוון שנציגי המשרד בוחנים את הבקשה על כל רבדיה כדי לאמת את הנתונים ורק אם הכול תקין הם מאשרים את הבקשה.

דרישות הסף כוללות את העובדה שאיש העסקים ינהל את העסק ויהיה מעורב בכל מה שקשור בהקמתו ובפעילות השוטפת שלו. הוא יכול להשקיע כל סכום שהוא יחליט עליו אם באמצעות הלוואות לעסקים או לחלופין מההון העצמי שלו, אין מגבלה לגבי סכום ההשקעה. אם מדובר בבני זוג שמתכוונים להשקיע בעסק מסוים בישראל, שניהם יוכלו לקבל ויזת משקיעים מסוג e-2 גם אם הם לא עבדו בעבר בחברה זו.

הנחיות בנושא השקעות בעסק בישראל

ההשקעה אינה עניין של מה בכך והמגמה היא שהמשקיע ירכוש עסק קיים, חלק מעסק פעיל או עסק חדש. הוא ישקיע רבות בכיוונים שונים של פיתוח עסקי ויהיה מעורב בכל מה שקשור להתנהלות העסקית על רבדיה השונים.

אין מגבלה של סכום ההשקעה, אך זה אמור להיות סכום משמעותי ביותר כך שעם הזמן יהיו בו הכנסות שיאפשרו למשקיעים ליהנות הן מההכנסות והן מהרווחים וזאת תוך חמש שנים מהתאריך שבו קיבל המשקיע ויזת משקיעים מסוג e-2.

תהליך ההשקעה בארץ

כדי לקבל ויזה מסוג זה על המשקיע להוכיח שמדובר בעסק שכבר התחיל את הפעילות שלו והויזה נדרשת כדי לקדם את הפעילות העסקית בו. אין אפשרות לקבל ויזת משקיעים ורק לאחר מכן להתחיל את תפעול העסק.

המטרה היא שאדם זה ישאף לקדם את העסק, יבצע באופן שוטף פיתוח עסקי וצעדים נוספים למען הצלחת העסק.

אם אתם מעוניינים לקבל ויזה עבור השקעה בישראל, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונציג מומחה שלנו ישוחח אתכם בהקדם, כדי לקדם עבורכם את תהליך קבלת האישור הנחוץ לכם.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן